Odnowa – ujędrnienie – wypełnienie

Odnowa – ujędrnienie – wypełnienie

Nasze ciało, nasza twarz po długiej zimie potrzebuje regeneracji. Warto wcześniej pomyśleć o pielęgnacji skóry, ujędrnieniu partii ciała, o których nie myśleliśmy od ostatniego lata. Warto już przed wiosną poświęcić nieco uwagi skórze, by odpowiednio ją przygotować do zmiany temperatury. Odnowa – ujędrnienie – wypełnienie to najlepsze, co możemy zaproponować dla naszego ciała i twarzy po zimie.

W tych trzech prostych słowach zamyka się kolejna linia naszej ulubionej, włoskiej marki Comfort Zone – Sublime Skin. To unikalne i totalnie nowe podejście w dziedzinie anti-aging, którego głównym zadaniem jest przede wszystkim aktywny lifting twarzy w oparciu o technologię ARCHI – LIFT, która stymuluje trzy warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Tym samym to kompletny system korygujący oznaki starzenia się skóry: aktywuje odnowę komórkową, działa stymulująco i ochronnie na strukturę białek, wypełnia zmarszczki czyli działa trochę jak wypełniacze z kwasem hialuronowym.

Sublime Skin to zupełnie nowa filozofia w pielęgnacji skóry. To zastosowanie najbardziej innowacyjnych, naturalnych i technologicznych składników aktywnych, które świetnie dostosowane są dla potrzeb najbardziej wymagających dojrzałych skór, a zostały stworzone, by uzupełnić deficyty w skórze, do których dochodzi pod wpływem procesu starzenia się organizmu. To świadome podejście do pielęgnacji oraz gwarancja bezpieczeństwa – wszystkie formuły są bowiem  wolne od parabenów, sylikonów, olei mineralnych, barwników, czyli nasza skóra otrzymuje sto procent natury!

Dostępna w naszym salonie linia Sublime Skin to wysokie zawartości maseł oraz naturalnych olejów, które dają gwarancję innowacyjności formuł oraz wpływają na skórę, aktywując w niej prawdziwe piękno. Oleje i masła aktywnie wpływają na skórę, tworząc ją delikatną, miękką i pełną życie – w odróżnieniu od silikonów, które przecież dają jedynie chwilowy efekt gładkiej skóry.

U nas znajdziecie serię różnych kremów i serum do codziennej, domowej pielęgnacji. Każdy z nich zawiera ponad 90% składników pochodzenia naturalnego. Na bazie Sublime Skin wykonujemy również serię aktywnych zabiegów odmładzających, przeciwzmarszczkowych, liftingujących oraz wygładzających.

Dbajcie, z wiosną o swoją skórę z nami!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress