Zabiegi na ciało z użyciem bandażów Arosha

Zabiegi na ciało z użyciem bandażów Arosha

Nowość w salonie Hair & Body Design- zabiegi na ciało z wykorzystaniem sytemu bandaży Arosha.

pełny skład

 

 

Oferujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne skupiające się na konkretnym problemie. Poniżej prezentujemy kompletne serie zabiegowe:

                                                             starting kit

KIT-STARTING-WWW2-1024x685 — kopiaIdealny zestaw startowy skierowany do wszystkich salonów kosmetycznych i osób, które chcą wystartować z zabiegami AROSHA. Zestaw ten pomaga poznać i wprowadzić całą procedurę ekspresowych programów w bardzo prosty sposób. Jego zawartość pozwala na profesjonalne zwalczanie problemów, związanych szczególnie z cellulitem oraz zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

 

Box startowy to 2 gotowe programy zabiegowe NA „SKÓRKĘ POMARAŃCZOWĄ” i na ZLOKALIZOWANĄ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ (wyszczuplając

firming kit- modelowanie sylwetki

KIT-FIRMINGZestaw specjalnie zaprojektowany, aby zliftingować i modelować sylwetkę, nadać jej sprężystość, zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

oedemacel kit- cellulit wodny i obrzęki

Zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

adipocel kit – cellulit włóknisty

KIT-ADIPOCEL-WWW1 — kopiaZestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

 

lifting up kit -remodeling biustu i dekoltu

 

 

LIFTING-UP-KIT-CLOSED-wwwNajnowszy zestaw zabiegowy stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. AROSHA Push Up – poprawia wygląd biustu, modeluje ich kształt, powiększa – nawet o jeden rozmiar! Aktywne koncentraty błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt, a także poprawia elastyczność i gładkość skóry

 

 

 

Author Info

Aleksandra Wójtowicz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress