Kochamy kosmetyki Comfort Zone!

Kochamy kosmetyki Comfort Zone!

Dobry krem to podstawa!

Szukając odpowiedzi na nasze wygórowane wyobrażenia dotyczące kosmetyki białej wybrałyśmy profesjonalną markę Comfort Zone wyróżniającą się naturalnymi, aktywnymi składnikami, łagodnym, a jednak całkowicie skutecznym działaniem i zapachami naturalnej aromaterapii… Nie można tych produktów nie kochać! Polecamy ??

Marka [ comfort zone ] powstała we Włoszech w 1996 roku. Jest częścią grupy Davines – założonej w Parmie przez rodzinę Bollati, uznanego producenta wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków z segmentu SPA.
Marka dostępna jest w wyselekcjonowanych, ekskluzywnych gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA w ponad 50 krajach na całym świecie. To innowacyjna marka w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia, posiadająca w swojej ofercie zabiegi, rytuały, szeroki zakres produktów profesjonalnych oraz produktów detalicznych.

Asia comfort zone
 Joanna- nasza kosmetolog zakochana jest w linii Renight. Spośród wielu produktów [Comfort Zone] jako swój numer 1 wybrała :
KREM REGENERUJĄCY NA NOC RENIGHT – Jedwabisty, bogaty krem na noc o działaniu odżywczym, antyoksydacyjnym i ochronnym – dla cer suchych, mało odżywionych i zmęczonych.
Skład kremu wzbogacony o jagody goja, kwas hialuronowy oraz likopen.  Jagoda Goja to cenny owoc pochodzący z Tybetu, znany ze swoich cudownych właściwości odmładzających i odżywczych. Olej pozyskiwany z jagód ma bardzo wysokie stężenie antyoksydantów, większe aniżeli w innych owocach. Kwas hialuronowy wysokocząsteczkowy, nawilża skórę i ma działanie ochronne przeciwstarzeniowe. Likopen wzmacnia działanie antyoksydacyjne oleju z jagody Goji.

 

 

celik comfort zone Celina- specjalistka z zakresu makijażu stawia na najwyższą jakość i  konsystencje produktu nakładanego na twarz klientki przed wykonaniem makijażu. Jej hit to linia silnie nawilżająca do rożnych typów skóry- Hydramemory.
HYDRAMEMORY CREAM GEL 24H -Wyjątkowe długotrwałe nawilżenie dla cer odwodnionych. Specjalna formuła, niekomedogenna, o udowodnionym naukowo działaniu przedłużającym efekt nawilżenia.
Produkty wzbogacone w Trehalozę, ekstrakt z baobabu oraz kwas hialuronowy. Trehaloza to hydroaktywny cukier z kaktusa zdolny do tworzenia bariery ochronnej wokół komórek, ograniczając w ten sposób utratę wody. Ekstrakt z baobabu jest uzyskiwany z liści nieocenionego afrykańskiej rośliny zwanej także „Drzewem życia” ponieważ potrafi przetrwać nawet 5 tysięcy lat. Skuteczność jego nawilżania jest związana ze śluzem pobranym z liści, który ma zdolność wiązania dużych ilości wody w naskórku.

Author Info

Aleksandra Wójtowicz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress