Stylowy Maraton HOT Moda w Bielsku-Białej!

Stylowy Maraton HOT Moda w Bielsku-Białej!

Dumnie informujemy, że już 24-25.10.2015 w Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej odbędzie się niezwykłe spotkanie ze stylistkami magazynu HOT Moda w ramach III edycja Stylowego Maratonu HOT Moda. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie nasz salon bierze udział w Stylowym Maratonie po raz kolejny potwierdzając, że jesteśmy prawdopodobnie najlepszym salonem w Bielsku-Białej!

W trakcie wydarzenia stylistki wraz z wizażystami marki Dior oraz fryzjerami Kevin Murphy przedstawią uczestniczkom najnowsze trendy. Stylowy Maraton to również konkurs i szansa na wygranie samochodu Renault Twingo Bizuu oraz sesji w magazynie HOT Moda. Autorka najlepszej stylizacji z każdego weekendu wygrywa profesjonalny zabieg fryzjerski – Olaplex w naszym salonie!!!

Aby skorzystać z porad stylistów, wizażystów oraz naszych fryzjerów wystarczy przyjść z aktualnym numerem magazynu HOT Moda do Gemini Park w dniach 24-25 października! Każdego dnia Panie, które zgłoszą się do stoiska magazynu otrzymają możliwość darmowej porady od stylistki. Ona poradzi, jaki strój jest najbardziej odpowiedni dla figury, urody i charakteru.

Zapraszamy serdecznie!

 

Author Info

Aleksandra Wójtowicz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress