Makijaż trwały w Hair&Body Design

Makijaż trwały w Hair&Body Design

W salonie Hair&Body Design proponujemy Paniom makijaż trwały brwi, kreski na powiece oraz ust. Wykonujemy makijaż ultra szybkim, bezpiecznym urządzeniem co skraca czas zabiegu, jak i uczucie dyskomfortu temu towarzyszące. Makijaż permanentny jest rysunkiem trwałym, jego intensywność zmniejsza się wraz z czasem, jednak sam rysunek pozostaje w skórze na długo (od roku do paru lat- trwałość zależna jest od wielu czynników, mi.in. rodzaju skóry klientki, warunków atmosferycznych, odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu, jak i metody wykonania makijażu). Niezwykle istotna jest konsultacja podczas której wspólnie z wizażystką wybieramy odpowiedni kształt, kolor i metodę rysunku. Podczas samego zabiegu razem pracujemy nad Państwa komfortem i bezpieczeństwem.

Dobrze dobrany i perfekcyjnie wykonany makijaż permanentny dodaje urody, podkreśla rysy twarzy, odmładza, nie wspominając już o wygodzie i codziennym komforcie.

 

Wszystkie zainteresowane Panie zapraszamy na konsultacje w celu dobrania odpowiedniej metody wykonania makijaż permanentnego. Warto nas odwiedzić i rozwiać swoje obawy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress