Sekrety makijażu permanentnego

Sekrety makijażu permanentnego

To nic innego, jak forma tatuażu, ale wykonuje się go naturalnymi barwnikami, które wprowadza się jedynie pod powierzchniową warstwę skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie powoduje komplikacji, zwłaszcza jeśli jest wykonywany w profesjonalnym salonie, przez odpowiednią osobę i odpowiedni sprzęt. Głównie wykonuje się go dla oprawy oczu, brwi czy ust. Taka forma makijażu pozwala skorygować wszelkie niedoskonałości, nierówne kontury twarzy, odbarwienia czy owal twarzy. Taka forma makijażu jest też alternatywą dla wszystkich zabieganych, nie mających czasu na codzienne malowanie. Makijaż permanentny wygląda zupełnie naturalnie i codziennie, jak ten, który stosujemy każdego dnia. To ważne, by decydować się na naturalność – lepiej bowiem lekko poprawić makijaż kosmetykami kolorowymi przed wielkim wyjściem, niż każdego dnia fundować sobie przerysowanie i zbytnią intensywność.

Jak zrobić makijaż permanentny?

Zaczynamy od konsultacji, polegającej na wykonaniu normalnego, zmywalnego makijażu, który będzie wyglądał dokładnie tak, jak następnie wykonany przez nas permanentny. Konsultacja to też dokładne omówienie zabiegu, przeciwwskazań oraz wybór kolorów. Najczęściej wybierane są czarne kreski, by były uniwersalne, brązy przy brwiach i delikatne róże dla ust. Tuż po wykonaniu zabiegu, po upływie około dwóch tygodni należy wykonać korektę makijażu permanentnego – jako kontynuację zabiegu. Trwałość tego typu makijażu utrzymuje się od 3 do 5 lat, wszystko zależy od typu i kolorytu skóry, użytych barwników i umiejętności kosmetologa.

Dla kogo przede wszystkim?

Tę formę makijażu przede wszystkim polecamy wszystkim zabieganym, nie mającym cierpliwości do codziennego malowania się, a następnie poprawiania make up’u w ciągu dnia. Kolejną grupą są ci, którzy nie malują się wcale przez wzgląd na tryb życia czy swoje pasje, przykładowo sportowcy, czy podróżnicy, a mimo tego chcieliby dobrze i naturalnie wyglądać. Biorąc pod uwagę aspekty zdrowotne makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób mających alergię na kosmetyki kolorowe, czy mających cienkie, słabe brwi oraz rzęsy.

Gwarancja jakości makijażu permanentnego

Przy wyborze gabinetu, w którym chcemy wykonać taki zabieg kierujmy się przede wszystkim jakością. Barwniki stosowane przy metodzie makijażu permanentnego mogą być pochodzenia roślinnego i mineralnego, muszą też posiadać atesty UE – to jest niezwykle istotne, gdyż stanowi potwierdzenie wartości i nie zmienia koloru z upływem czasu. Dlatego tak ważna jest też cena zabiegu. W gabinecie Hair&Body Design w Bielsku-Białej stosujemy najlepszej jakości barwniki, nowoczesny sprzęt ORON 57 oraz zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress