Hair & Body Design w kubańskich i letnich klimatach!

Hair & Body Design w kubańskich i letnich klimatach!

Lato w pełni. Wakacje w pełni. Słońce w pełni. Te okoliczności nie pozostawiły nam wyboru – W Hair & Body Design też postawiliśmy na wakacje! Ale nie oznacza to, że zamykamy dla Was drzwi i znikamy na najbliższe dwa miesiące. Wręcz przeciwnie – gorąco zapraszamy po wakacyjne klimaty do nas. Każdego dnia!

Letnie orzeźwienie w naszym salonie cechuje się jednym – owocami! Przez letnie miesiące rozpieszczamy Was szczególnie, ale też naturalnie i zdrowo! Każdego dnia, przy każdej wizycie, możecie częstować się do woli tym, czym obdarzyła nas natura – truskawki, owoce lasu i inne zdrowe przekąski będą Wam serwowane przy okazji fryzjerskich cięć, czy kosmetycznych zabiegów. Ale to nie koniec atrakcji! Spędzając u nas czas, relaksując się na fotelu fryzjerskim czy kosmetycznym, korzystając z zabiegów wielokrotnie naruszamy Wasz makijaż. Dlatego przez letnie miesiące będziecie mogli a w zasadzie mogły skorzystać z jego poprawy. Wszystko na sprawą naszej wizażystki, która z zaangażowaniem i pasją „poprawia” kobiece twarze. Warto też skorzystać z konsultacji dotyczących makijażu, by wiedzieć, co najlepiej nam pasuje i na jaką okazję.

Jednak prawdziwe wakacyjne klimaty będą miały miejsce w Hair & Body Design na półmetku wakacji. 31 lipca szykujemy dla Was niezwykłą imprezę w kubańskim stylu! Startujemy o godzinie 18.00, a ramach atrakcji przygotujemy dla Was wszystko to, co związane z Kubą, i wszystko to, co związane z Hair & Body Design. Konsultacje dotyczące makijażu, letni makijaż w egzotycznym stylu, możliwość uczesania włosów według najbardziej odważnych fantazji, z odrobiną egzotyki i najnowszych letnich trendów. Wszystko to okraszone kubańskim klimatem i kubańskim rytmami!
Gdzie? Tylko w Hair & Body Design!

Zapraszamy Was serdecznie w piątek, 31 lipca na godzinę 18.00 do naszego salonu. Kubańskie klimaty czekają!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress