Najmodniejsze fryzury tegorocznego lata?

Najmodniejsze fryzury tegorocznego lata?

Wszystko wskazuje na to, iż lato 2015 zapowiada się… niedbale. Przez pryzmat fryzur rzecz jasna. Co będzie najmodniejsze w tym sezonie? Hitem są przede wszystkim naturalne, proste uczesania. Do najmodniejszych fryzur tego lata przede wszystkim będzie należeć stylizacja morning beauty, czyli mówiąc wprost – włosy niedbale ułożone, mocno potargane, stylizowane na nieułożone i pozostawione w nieładzie. Co jeszcze proponują nam światowej sławy styliści na najbliższe miesiące?

Cięcie włosów na lato musi być proste – tak, by każda kobieta mogła samodzielnie ułożyć swoją fryzurę, każdego dnia w domu. Morning beauty to bez cienia wątpliwości największy hit sezonu lato 2015 – włosy wyglądające jak potargane, stylizowane na nieład, ale ten kontrolowany. Modnym ma być również wet look, czyli włosy, które wyglądają w swoim uczesaniu na mokre. Dodatkowo, styliście twierdzą, iż lato tego roku powinno obfitować w klasyczne boby, jak i long boby, czyli te z wydłużonym przodem. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na krótkie czy długie włosy tego lata – pamiętajmy o jednym – ma być naturalnie, wygodnie i nieskomplikowanie. Popularnością będą cieszyły się także niedbałe koki i warkocze.

A kolory? Przede wszystkim jasne brązy, słoneczne blondy, a także ich połączenie, czyli bronde – zdecydowanie najmodniejszy odcień na tegoroczne lato. Styliści wymieniają również wśród głównych trendów chłodny, biały blond, flamboyage oraz zdecydowany hit tego lata: sombre. Co kryje się pod tym pojęciem? Łagodne pasemka, wyglądające jak pukle włosów rozjaśnionych słońcem, to subtelniejsza odmiana tak popularnej ombre – tonowej koloryzacji. W modzie zauważalny jest również dip dye hair, czyli końcówki włosów w kolorze intensywnym i dość mocno kontrastującym z pozostałymi włosami.

Wszystkie propozycje top lata 2015 znajdziecie u nas, bowiem Hair & Body Design doskonale orientuje się w najnowszych trendach zarówno tych związanych z uczesaniem, jak i najmodniejszymi kolorami czy technikami koloryzacji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress