Odmładzanie skóry systemem BYAS SENSATIONS

Odmładzanie skóry systemem BYAS SENSATIONS

Naturalny proces odmładzania skóry jest pożądany przez każdą kobietę. Łączenie naturalnych substancji oraz zaawansowanych technologii w tym zakresie jest najlepszym rozwiązaniem.  Cel najprostszy i oczywisty: prosto i naturalnie, ale i efektywnie. Dlatego Hair & Body Design wprowadza do oferty system Bionic Youth Activating.

Co się za tym kryje? Przede wszystkim wykorzystanie czterech technologii, stosowanych od lat w specjalistycznych klinikach i instytutach skóry na całym świecie. To połączenie jonoforezy, dzięki której skóra staje się miękka i elastyczna, a małe zmarszczki zostają wygładzone, głębokie zaś – wyraźnie zredukowane. Wykorzystanie EMS stymuluje włókienka znajdujące się w komórkach mięśniowych, dzięki Czemy mięśnie twarzy zostają wzmocnione, poprawia się napięcie skóry i jej elastyczność. Metoda mikrowibracji z kolei masuję skórę i dociera do wszystkich jej warstw, a tym samym poprawia strukturalny skład tkanek. Wreszcie fale radiofrekwencyjne – dzięki ich energii wspomagany jest proces przemiany materii w tkance tłuszczowej, a dzięki jej redukcji zaś odtwarzana jest naturalna linia twarzy.

To także czyszczenie porów skóry, jej odżywianie i wygładzanie, ujędrnianie, modelowanie, przede wszystkim niesamowita ochrona i odnowa.

Oprócz specjalnego urządzenia poprawiającego wygląd skóry twarzy w naszym salonie pojawią się również kosmetyki BYAS SENSATION, dzięki czemu uda nam się zapewnić cudowny wygląd Waszej skórze na dłużej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress