Pielęgnacja podstawowa

Standardowe, codzienne zabiegi zaczynając od regulacji brwi, hennę, poprzez woskową depilację, trwałą depilację systemem IPL,  aż po zaawansowane zabiegi mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji, oczyszczania manualnego twarzy.

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA – DEPILACJA IPL

IPL czyli Intensywnie Pulsujące Światło. To nie laser, a działanie fal diodowych skutecznie usuwa owłosienie. Trwale i na zawsze. Po wykonaniu zabiegu włosy nie odrastają! W zabiegu wykorzystywane są naświetlenia lampą xenonową. ILP nie działa na włos wybiórczo, a całościowo.
IPL emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych o różnych długościach. Docierają one w głąb skóry, gdzie niszczą struktury odpowiedzialne za odżywianie włosów. Daje to efekt gładkości. Najlepszy efekt depilacji IPL uzyskuje się w przypadku osób o jasnej karnacji i ciemnych włosach.

PEELIN KAWITACYJNY
To szybkie i bezbolesne oczyszczanie skóry poprzez fale ultradźwiękowe, dzięki czemu usuwamy nadmiar serum, likwidujemy zrogowaciały naskórek, zaskórniki i bakterie.

MIKRODERMABRAZJA
Bezigłowa i bezpieczna metoda usuwania warstw naskórka. To wygładzenie i odświeżenie skóry. Ilość zabiegów dobierana indywidualnie. Zabieg również dla cery naczyniowej.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Zabieg odmładzający, łączący elementy technologii medycznej i kosmetycznej celem stymulacji skóry i wielokrotnego przyśpieszania transportu składników aktywnych w skórze. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry to jedynie kilka milimetrów, dzięki czemu struktury skóry właściwej m.in. naczynka krwionośne pozostają nienaruszone. Zabieg poprawia owal twarzy oraz wygładza zmarszczki.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress